USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Refugio Villeta Silencio Privacidad Y Piscina Villeta Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Refugio Villeta Silencio Privacidad Y Piscina

Förhandsbokning
2026-09-26
2026-09-27

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

20

Refugio Villeta Silencio Privacidad Y Piscina


Lägenheten Refugio Villeta Silencio Privacidad Y Piscina, som ligger ungefär 25 minuter till fots från Plaza de Mercado, erbjuder en terrass med en pool. Populära attraktioner i området inkluderar Saltos de los Micos, cirka 2 km bort.

Den här lägenheten erbjuder balkong och ett komplett kök, samt har utsikt över trädgården.

Det finns också ett komplett kök där måltider kan lagas. En privat pool finns tillgänglig för gästerna.


Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Helt rökfritt
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Husdjur tillåtna

På rummet

  • Terrass

Hotellregler

Incheckning: från 14:00 till 16:00
Utcheckning: senast 12:00
Licensnummer51748

Vanliga frågor

  • ❓

    Är det tillåtet att ta med sig husdjur till lägenheten Refugio Villeta Silencio Privacidad Y Piscina?

    Ja, husdjur är tillåtna på lägenheten Refugio Villeta Silencio Privacidad Y Piscina.
  • ❓

    Har lägenheten Refugio Villeta Silencio Privacidad Y Piscina en pool på plats?

    Lägenheten Refugio Villeta Silencio Privacidad Y Piscina har en privat pool.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-09-26
2026-09-27

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Refugio Villeta Silencio Privacidad Y Piscina, Colombia

Kilometro 1.5 Via Villeta Bagazal Conjunto Nativa Park 2 Torre 4 Apto 505, Villeta, Colombia

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © todos-los-hoteles-cundinamarca.com

All rights reserved